Slapukų politika

Linija

Kas atsakingas už slapukų duomenų rinkimą?

1. Svetainė www.granulita.com priklauso ir yra administruojama įmonės UAB „Granulita“. Savo svetainėje įmonė naudoja slapukus, kurie yra automatiškai patalpinami svetainę naršančių duomenų subjektų naršyklėse ar įrenginiuose tada, jei tokia funkcija yra aktyvuota jų naršyklės nustatymuose. UAB Granulita yra slapukų pagalba surenkamų duomenų valdytoja.
Duomenų valdytojo kontaktiniai duomenys:
Draugystės g. 41, Vainiūnų k.
LT- 82293 Radviliškio r. sav.
Tel. 8-422-65801, El. paštas: info@granulita.lt

2. Slapukų būna įvairių tipų, tačiau dažniausiai išskiriamos šios kategorijos: būtinieji, funkciniai, analitiniai (statistiniai) ir reklaminiai slapukai. Duomenų valdytojas savo svetainėje naudoja tik analitinius slapukus, kurie renka tam tikrą statistinę informaciją apie lankytojus.

3. Konkretūs slapukai, jų funkcijos ir saugojimo terminai yra nurodyti žemiau esančioje lentelėje.

Kaip valdyti slapukus?


4. Duomenų subjektai, naršantys duomenų valdytojo svetainę www.granulita.com, slapukus gali valdyti dviem būdais:
(i) savo naršyklės nustatymuose gali pasirinkti, kokius slapukus leisti naudoti, o kokius blokuoti. Ten pat (naršyklės nustatymuose) jie taip pat gali ištrinti visus anksčiau įrašytus slapukus.
(ii) svetainės atidarymo metu pasinaudoti iššokančiu langu, kuris suteikia galimybę sutikti arba nesutikti su slapukų naudojimu.

5. Jeigu pasirinksite leisti naudoti analitinius slapukus, jie bus instaliuoti į jūsų galinį įrenginį. Duomenų tvarkymo pagrindas bus Jūsų sutikimas (BDAR 6 str. 1 a).

6. Atkreipiame dėmesį, kad šioje svetainėje naudojami slapukai, priklausantys trečiosioms šalims. Šios trečiosios šalys turi prieigą prie informacijos, surinktos per jų naudojamus slapukus. Trečiosios šalys yra: Google Inc. Jeigu pageidaujate sužinoti daugiau informacijos apie šios įmonės slapukus ir trečiąją šalį, kuri gali prieiti prie surinktos informacijos, arba kaip įjungti ir išjungti slapukus, galite susipažinti su trečiosios šalies slapukų politika šioje nuorodoje: http://www.google.com/policies/technologies/cookies/

7. Toliau pateikiamas tikslus slapukų, naudojamų šioje svetainėje www.granulita.com, sąrašas:

Slapuko pavadinimas

Aprašymas

Galiojimo laikotarpis

_ga

Tai yra trečiosios šalies - Google Universal Analytics - slapukas, kuris sukuria kiekvienam svetainės lankytojui unikalų identifikatorių. Šio unikalaus identifikatoriaus pagalba lankytojas toliau yra atpažįstamas, kai kitais kartais apsilanko svetainėje. Tokiu būdu galima sekti apsilankymų dažnuką, trukmė ir kitus statistinius parametrus.

1 metai ir 1 mėnuo

_gat

Tai yra trečiosios šalies - Google Universal Analytics - slapukas, kuris atpažįsta vartotoją ir yra skirtas svetainės lankytojų srautų valdymui.

54 sekundės

_gid

Tai trečiosios šalies - Google Analytics - slapukas,  kuris pagal unikalų lankytojo identifikatorių renka statistinius duomenis apie tai, kaip lankytojas naršo svetainę.

1 diena

_ga_EL1S8GTJD1

Tai trečiosios šalies _Google Analytics_ slapukas, kuris skaičiuoja svetainės lankytojų skaičių.

1 metai ir 1 mėnuo


8. Politika yra kartas nuo karto peržiūrima. Politikos atnaujinimai ir jos pakeitimai įsigalioja nuo jų patvirtinimo dienos.

9. Paskutinė Politikos peržiūra vykdyta 2024 m. sausio 18 d.